Hakkında

Slide background
DEĞERLERİMİZ

İş Ahlakı

Müşteri Odaklılık

Yeniliklere Açıklık

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Makro Medikal Hakkında

Şirketimiz, 2012 yılında şahıs şirketi olarak kurulan ve Latince’de “Hayat Veren” anlamına gelen Vitaferre şirketinin 2014 yılında adının değiştirilmesiyle Makro Medikal adını almıştır. Sağlık sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübeli kadrosuyla şirketin yeniliklere açık düşünce yapısı ve dinamizmini birleştirilerek; başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’deki kamu hastaneleri, özel hastaneler, görüntüleme merkezleri, laboratuvar ve tıp merkezlerine medikal malzeme ve aksesuar, tıbbi cihaz, cerrahi alet ve laboratuvar sarf ürünleri tedarik hizmeti vermektedir. Yurtdışında başta Avrupa olmak üzere bir çok uluslararası şirket ile ithalat ve ihracat çalışmaları yürütmektedir.

Şirketimiz, dünyanın çeşitli noktalarında bulunan, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, lider ve ürün kalitesi ile öne çıkmış üretici firmalar ile işbirliği yaparak; müşterilerine en güvenilir markaların medikal ürünlerini tedarik etmektedir. Firmamız bir yandan ticari anlamda güvenilir ve kaliteli malzeme tedarik eden bir şirket olarak medikal ürün yelpazesini genişletirken diğer yandan tedarikçi seçimini uzman kullanıcıların görüşlerini alarak yapmakta, ürün portföyünü oluştururken tercihini ileri teknoloji ve kaliteyi ön planda tutan, güvenilir ürün ve ekonomik çözümler sunan markalardan yana kullanmaktadır.

2018 Kasım ayından itibaren İzmir Çeşme merkezli olarak faaliyet gösteren Makro Medikal; insan hayatına azami önem gösteren eğitimli kadrosuyla, sizlerin güveni ve takdirleriyle büyümekte; kalitenin her zaman pahalı olmadığını gösterdiği yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Saygılarımızla.

Makro Medikal Yeni Girne Karşıyaka/İzmir